Tapkite mūsų pacientu

TAPKITE MŪSŲ PACIENTU

Jei esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, galite prisiregistruoti prie Antakalnio poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Jeigu norite tapti mūsų pacientu, galite atvykti į Antakalnio poliklinikos registratūrą arba prisirašyti prie gydymo įstaigos internetu.

Atvykus į registratūrą Jums reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis Antakalnio poliklinikoje, paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinkti konkretų šeimos ar vaikų ligų gydytoją. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. 

Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.

  

REGISTRACIJA Į GYDYMO ĮSTAIGĄ INTERNETU

AP_116-185d77ed1851dd831f623df65303d420.png
Norintiems pakeisti savo šeimos gydytoją

Jei norite gydytis Antakalnio poliklinikoje pas kitą šeimos ar vaikų ligų gydytoją, kreipkitės į poliklinikos registratūrą.

Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją (forma Nr. 025-025-2/a).

Svarbu: šeimos gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums nepavyks ten prisiregistruoti. Reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai pasitarkite su registratore.

PRAŠYMĄ PAKEISTI ŠEIMOS GYDYTOJĄ GALITE UŽPILDYTI IR INTERNETU

Gimus naujagimiui

Kviečiame naujagimių tėvelius registruoti savo vaikučius pas Antakalnio poliklinikos vaikų arba šeimos gydytojus. 

Gimus vaikui paskambinkite į polikliniką registratūros tel. 85 2342515. Naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro aplankys slaugytoja namuose.

Vaikų sveikatos tikrinimo tvarka:

  • slaugytoja apžiūrės naujagimį,
  • patars Jums  naujagimio priežiūros, mitybos ir higienos klausimais,
  • informuos apie prisiregistravimo prie Antakalnio poliklinikos tvarką,
  • užves asmens sveikatos istoriją, skiepų pasą;
  • užregistruos naujagimį vizitui pas gydytoją per artimiausias 3 darbo dienas.

Kita vaikučio apžiūra (per 3 darbo dienas nuo slaugytojos apsilankymo) bus atliekama Antakalnio poliklinikoje: Jūsų vaikučio gydytoja įvertins jo sveikatos būklę, apylinkės slaugytoja – priežiūros kokybę, informuos Jus apie skiepų kalendorių ir tolesnių apsilankymų laiką ir tvarką.

Pirmą kartą važiuodami pas gydytoją pasiimkite dvi vienkartines palutes.

Į polikliniką pristatykite vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildykite prašymą gydytis Antakalnio poliklinikoje.

Abiturientams ir baigiamųjų kursų studentams

Moksleiviai ir nuolatinių (dieninių) studijų studentai, baigę mokslus, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d. imtinai. Jei nepradėsite studijuoti (netęsite studijų)  ar neįsidarbinsite, rugsėjo mėnesį neužmirškite mokėti PSD įmokas savarankiškai.

Jeigu kyla klausimų, į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais: 8 700 88888, (8 5)  212 0000,  rašykite el. p. vitlk@vlk.ltinfo@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt