Norintiems gydytis

NORINTIEMS GYDYTIS ANTAKALNIO POLIKLINIKOJE

Kodėl verta pasirinkti mus?

  • Greitai ir vienoje vietoje atliekami išsamūs tyrimai
  • Teikiamos iš PSDF biudžeto apmokamos ir mokamos paslaugos
  • Modernūs informaciniai technologiniai sprendimai
  • Profesionalumas ir dėmesingumas  pacientui
  • Mus pasirinko daugiau kaip 100 000 gyventojų

Jei esate draustas draustas privalomuoju sveikatos draudimu, galite prisiregistruoti prie Antakalnio poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Jeigu norite tapti mūsų pacientu, galite atvykti į Antakalnio poliklinikos registratūrą arba prisirašyti prie gydymo įstaigos internetu.

Atvykus į registratūrą Jums reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis Antakalnio poliklinikoje, paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų ir pasirinkti konkretų šeimos ar vaikų ligų gydytoją. Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – asmens pasą, tapatybės kortelę, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams), vaikams – lietuvišką gimimo liudijimą ar pasą, leidimą gyventi Lietuvoje (užsieniečiams) ir vieno iš tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Vadovaujantis 2001 m. lapkričio 9 d. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro įsakymu Nr. 583, už priregistravimo dokumentų tvarkymą pacientas poliklinikai moka 0,29 euro. 

Jeigu pacientas kitą gydymo įstaigą renkasi anksčiau nei po 6 mėnesių, už prisiregistravimo dokumentų tvarkymą ir medicinos dokumentų persiuntimą savo pasirinktai įstaigai turi mokėti 2,90 euro.  

REGISTRACIJA Į GYDYMO ĮSTAIGĄ INTERNETU