Naujienos

Registruotis mokamiems COVID - 19 testams galima ir internetu

2021 07 27


Pacientai, norintys sužinoti ar serga COVID – 19 ar atlikti profilaktinį testą prieš kelionę, gali tai atlikti Antakalnio poliklinikoje greitai ir patogiai. Mokami COVID – 19 testai atliekami Antakalnio poliklinikos laboratorijoje, o rezultatai pateikiami per 24 valandas. Nuo šiol pacientai tyrimui gali registruotis ir internetu.


COVID -19 PGR tyrimas
Antakalnio poliklinikoje atliekami molekuliniai PGR tyrimai iš nosiaryklės, kurie leidžia nustatyti ar sergate COVID-19.
Mokamo PGR tyrimo kaina 55 Eur.

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 234 2515 (registratūra) arba internetu https://registracija.antakpol.lt/pirmas.htm  
Jei reikalingas atlikimą ir rezultatą patvirtinantis sertifikatas, jo kaina 5,32 Eur. Apie tai atvykus informuokite tyrimą atliekantį personalą.Tyrimai atliekami 156, 157 kabinetuose, įeiti per pagrindinį įėjimą iš Antakalnio g. pusės.

 

Antakalnio poliklinikoje atliekami greitieji COVID - 19 antigeno testai  
Ką reikia žinoti apie greitąjį COVID -19 antigeno testą? 

SARS-CoV-2 virusas sudarytas iš daugelio baltymų – antigenų, kurie gali būti nustatomi paimant užsikrėtusio asmens nosiaryklės ir gerklės tepinėlio mėginį. 
Šio testo privalumas – greitis (testas atliekamas per 15 min.) 

Dažniausi COVID – 19 infekcijos požymiai: karščiavimas, kosulys, apsunkintas ir skausmingas kvėpavimas, uoslės ir skonio pojūčių netekimas, viduriavimas. 

ATSAKYMO REZULTATO REIKŠMĖS: 

TEIGIAMAS rezultatas parodo, kad mėginyje aptikti SARS-CoV-2 viruso antigenai ir žmogus yra užsikrėtęs virusu.
NEIGIAMAS rezultatas parodo, kad mėginyje SARS-CoV-2 viruso antigenai neaptikti ir žmogus neužsikrėtęs virusu arba viruso antigenų kiekiai maži, todėl neaptinkami testo. Gavus neigiamą atsakymą rekomenduojama atlikti COVID – 19 testą PGR metodu.

 
Greitąjį COVID - 19 antigeno testą rekomenduojama atlikti: 

  • COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) simptomų turintiems asmenims ne vėliau kaip per 5 paras nuo simptomų pradžios
  • sąlytį su patvirtintu ar įtariamu COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju turėjusiems asmenims – ne vėliau kaip per 7 paras po turėto sąlyčio;
  • nejaučiant simptomų ir norint sutrumpinti izoliacijos laiką po aukštos rizikos sąlyčio su patvirtintu Covid-19 (koronaviruso infekcijos) atveju. Tyrimas atliekamas po 7 izoliacijos parų. 

Greitųjų COVID – 19 antigeno testo kaina – 15 eur. 

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 234 2515 (registratūra) arba internetu https://registracija.antakpol.lt/pirmas.htm 

Tyrimai atliekami 156, 157 kabinetuose, įeiti per pagrindinį įėjimą iš Antakalnio g. pusės.

 

Sužinokite ar jau persirgote COVID-19

Antakalnio poliklinikoje taip pat jau atliekami ir COVID – 19 antikūnų testai. Šie testai leidžia nustatyti ar pacientas persirgo COVID – 19 infekcija. 
Serologinį antikūnų tyrimą rekomenduojama atlikti:
-       Jei Jums PGR metodu buvo diagnozuota COVID – 19.
-       Jei manote, kad galėjote sirgti COVID-19 liga ar turėjote kontaktą su sergančiu šia liga.
-       Turėjote neaiškios kilmės karščiavimą. 

Visais minėtais atvejais rekomenduojama atlikti serologinį tyrimą, galimam organizmo imuniniam atsakui šiai ligai nustatyti. Rekomenduojama kreiptis tik praėjus saviizoliacijos laikotarpiui ir ne anksčiau kaip 3 savaitės po karščiavimo pabaigos arba gauto teigiamo COVID -19 PGR testo. 
Tyrimas atliekamas imant kraujo mėginį iš venos.

IgG tyrimo kaina - 10,50 Eur.

Jei norite sužinoti ar persirgote COVID-19, skambinkite į Antakalnio poliklinikos registratūrą telefonu 85 234 2515.

Tyrimai atliekami 10 - tame aukšte, laboratorijoje.