Naujienos

Prasidėjus mokslo metams raginame į Vilnių atvykusius studentus nepamiršti pasirinkti gydymo įstaigos

2023 09 05


Prasidėję mokslo metai studentams atvykusiems studijuoti į Vilnių dažnai prasideda tvarkant begales reikalų. Antakalnio poliklinika primena, kad vienas svarbiausių - pasirinkti gydymo įstaigą ir joje prisiregistruoti. 

Retas kuris iš gimtojo miesto studijuoti į sostinę atvykęs jaunuolis domisi Vilniuje esančiomis gydymo įstaigomis tam, kad į kažkurią iš jų galėtų kreiptis sunegalavus. Dažniausiai tai pasidaro aktualu tik tada, kai sveikata pašlyja. Medikai pataria pasirinkti gydymo įstaigą ir šeimos gydytoją anksčiau nei atsiranda poreikis, taip išvengiant papildomo pasimetimo ir streso ieškant, kas galėtų suteikti sveikatos priežiūros paslaugas.

Prie Antakalnio poliklinikos prisirašyti galima itin paprastai. Pirmasis būdas internetu užpildyti registracijos formą ir pasirinkti šeimos gydytoją. Formą rasite čia - https://www.antakpol.lt/formos/
Antrasis būdas - atvykti į poliklinikos registratūrą (Antakalnio g. 59, Vilnius). Turėkite asmens tapatybės dokumentą. 
Prisirašius prie gydymo įstaigos Jūsų sveikatos istorija bus automatiškai perduota naujajai sveikatos priežiūros įstaigai.

Kodėl verta pasirinkti mus?

  • Greitai ir vienoje vietoje atliekami išsamūs tyrimai
  • Teikiamos iš PSDF biudžeto apmokamos ir mokamos paslaugos
  • Modernūs informaciniai technologiniai sprendimai
  • Profesionalumas ir dėmesingumas  pacientui
  • Mus pasirinko daugiau kaip 100 000 gyventojų

Jei esate draustas draustas privalomuoju sveikatos draudimu, galite prisiregistruoti prie Antakalnio poliklinikos ir gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis kompensuojamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.