Naujienos

Nuo gegužės 1 d. keičiasi pacientų aptarnavimo poliklinikoje tvarka

2022 04 29


Šalyje atšaukus ekstremalią situaciją dėl COVID – 19 plitimo grėsmės, keičiasi Antakalnio poliklinikos pacientų aptarnavimo tvarka. 

KONSULTACIJOS

Nuo šiol visi pacientai bus aptarnaujami gyvai (nebeliks nuotolinių šeimos gydytojų konsultacijų karščiuojantiems ar kitus peršalimo simptomus jaučiantiems asmenims). Karščiuojantys pacientai bus aptarnaujami jiems skirtuose kabinetuose (pirmame aukšte, įėjimas iš vidinio poliklinikos kiemo pusės arba kituose kabinetuose, kuriuos Jums nurodys registratūros darbuotojai). Taip bus užtikrinta, kad pacientų, turinčių peršalimo ligų simptomus, srautas bus atskirtas. 

Nuotoliniu būdu bus konsultuojami tik tie pacientai, kuriems reikia pratęsti naudojamus vaistus ar kitas medicinos priemones. 

TESTAVIMAS

Nuo gegužės 1 dienos atliekant COVID – 19 ligos diagnostiką pacientams nebebus atliekami PGR testai.

Nuo šiol įtariant, kad pacientas serga COVID – 19 liga, jis bus testuojamas greitaisiais antigeno testais. Šis tyrimas turės būti paskirtas gydytojo (pacientai savarankiškai registruotis negalės) ir tyrimai bus atliekami R30, R31 patalpose. Jei, gydytojo nuomone, pacientui taip pat bus reikalingi kiti laboratoriniai kraujo tyrimai, siekiant atskirti pacientų srautus, kraujo mėginiai bus imami R8 patalpose (įėjimas taip pat per vidinį poliklinikos kiemą). 

Poliklinikoje ir toliau bus atliekami mokami PGR tyrimai, greitieji antigeno testai ir antikūnų tyrimai, kurie reikalingi keliaujant ir pan. Jiems pacientai turi registruotis telefonu 852409790 arba internetu www.antakpol.lt 
MOKAMI COVID - 19 tyrimai atliekami laboratorijoje pirmame aukšte.

VAKCINAVIMAS

Kaip ir iki šiol, pacientai vakcinacijai nuo COVID – 19 galės užsiregistruoti www.1808.lt arba paskambinę į Antakalnio poliklinikos registratūrą.