Naujienos

Kviečiame į nemokamą psichologinio rašymo grupę

2022 03 21


„Grupė puiki vieta suprasti naujus dalykus apie save, taip pat išmokti išklausyti kitų, suprasti ir palaikyti. Geras būdas išmokti priimti kitų nuomonę ar pastebėjimus kurie ne visada būna malonūs išgirsti. Kartais viena duota tema padeda "susidėlioti į lentynas" daug naujų atsakymų kylantiems sunkiems klausimams“ – taip apie psichologinę - rašymo grupę „Rytiniai puslapiai“ kalba jos dalyviai.

GRUPĖJE ATSILAISVINO KELETAS VIETŲ, TODĖL KVIEČIAME NAUJUS DALYVIUS! 

Psichologinė - rašymo grupė skirta tiems, kurie naują savaitę nori pradėti švaria galva, nurimus, bendraminčių būryje. Šioje grupėje susitinkame kiekvieną pirmadienio rytą ir atliksime rašymo užduotis.

Jei moki rašyti – psichologinė – rašymo grupė „Rytiniai puslapiai“ skirta tau! 

Tau nereikės parašyti romano, esė ar kito didelės apimties kūrinio. Susitikimų metu atliksime užduotis, kuriose rašysi tiek, kiek norėsis - kartais vos kelis žodžius, o kartais - kiek ranka leis.

Grupė nemokama* ir skirta visiems 18 - 29 m žmonėms. 

Dalyviai nuotolinių susitikimų metu dalinsis savo patyrimais, įžvalgomis, jausmais su kitais saugioje ir palaikančioje aplinkoje. Grupė yra tęstinė su galimybe vėliau prisijungti naujiems nariams. Minimali dalyvavimo grupėje trukmė - 4 susitikimai. 

Grupė vyksta kiekvieną pirmadienį, 8:15 - 9:45 Zoom platformoje, vaizdo skambučių pagalba. 

Grupę veda Monika Linartienė - klinikinė psichologė, grupių terapeutė, kuri aktyviai domisi terapinio rašymo metodais.

 

*Grupė finansuojama pagal 2022 m. Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos pasirašytos sutarties programą “Lytinės ir reprodukcinės sveikatos kabineto veiklos užtikrinimas viešojoje įstaigoje Antakalnio poliklinikoje (Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimas)“.