Naujienos

Kviečiame į dubens dugno mankštas!

2021 09 27


Kviečiame visas moteris, į dubens dugno raumenų treniruotes. Nuo jaunystės iki senatvės dubens dugno raumenys atlieka labai svarbią funkciją.


Jie užtikrina šlapinimosi ir tuštinimosi kontrolę, turi įtakos seksualinio gyvenimo kokybei, yra taisyklingos laikysenos pagrindas, nes kartu su pilvo preso, nugaros raumenimis ir diafragma jie sudaro liemens korsetą. Vyresnio amžiaus moterims raumenų dugno treniruotės padės palaikyti bendrą raumenų tonusą, sumažins dubens organų nusileidimo riziką, atitolins menopauzę. Atliekant dubens dugno raumenų mankštą nėštumo laikotarpiu raumenys tampa tvirtesni ir elastingesni, moterims lengviau gimdyti, mažesnė tarpvietės plyšimų, kirpimų tikimybė, jos lengviau atsistato po gimdymo. Dubens dugno mankšta padeda išvengti arba sumažinti tokias problemas kaip: šlapimo nelaikymas, mažojo dubens organų nusmukimas ar iškritimas. Taip pat mankšta ir jos metu tinkamai atliekami pratimai padeda atstatyti veninę kraujotaką, mažina paburkimus.

Nuo dubens dugno raumenų būklės priklauso moterų gyvenimo kokybė, todėl kviečiame pasirūpinti savo sveikata ir prisijungti prie mankštų su kineziterapeute.

Lavindami šiuos raumenis jausitės žvalios, pasitempę, džiaugsmingos,  tvirtesnės, stipresnės, moteriškesnės. 

Nauda:

  • Gerėja laikyseną, raumenų tonusas, todėl dailėja kūno linijos ir gražėja eisena,
  • Gerėja lytinio gyvenimo kokybė,
  • Tvirtinamas ir mobilizuojamas stuburas,
  • Gerėja diafragminis kvėpavimas,
  • Profilaktika ir gydymas prie: Šlapimo nelaikymo, mažojo dubens organų nusmukimo ar iškritimo. 

Turėti su savimi:

Kojinaites, rankšluostį, vandens atsigerti ir gerą nuotaiką 

Dalyviai:

Nuo jaunos iki brandžios moters 

Mankštos trukmė:

45 min

Treniruotė vidutinio intensyvumo. 

Dubens dugno raumenų mankšta ypač rekomenduojama moterims nėštumo metu ir po gimdymo. Tai kompleksinė mankšta, kurios metu ypatingas dėmesys yra skiriamas dubens raumenims ir nugarai. Tokia mankšta didina dubens raumenų ištvermę, tonusą, elastingumą nėštumo metu, padeda paruošti raumenis gimdymui, palengvina vaisiaus stūmimą gimdymo metu. Po nėštumo mankšta padeda greičiau atgauti buvusią dubens raumenų funkciją, o greitesnis jos atstatymas užkerta kelią galimoms problemoms, su kuriomis susiduriama po gimdymo:  palengvina nepatogumą tarpvietėje ir pagerina epiziotomijos (makšties pjūvio) gijimą.

Kainos:

Perkant 1 apsilankymą - 8 Eurai.

Perkant 5 apsilankymus - 35 Eurai.

Daugiau informacijos ir registracija telefonu - (8 5)  248 7947