Naujienos

Kviečiame dalyvauti nemokamuose Mindfulness užsiėmimuose

2022 07 08


Jei tau 18-29 metai, kviečiame į nuotolinius ryto Mindfulness (dėmesingo sąmoningumo ugdymo) susitikimus, kurių metu susipažinsime su mindfulness" praktika ir mokysimės pajausti savo kūno būsenas, mintis, emocijas, stabtelti, prisiliesti ir įsivardinti tai, kas mums gyvenime svarbu ir vertinga. Mindfulness užsiėmimų metu mokysimės priimti ir malonius, ir nemalonius psichikoje bei gyvenime esančius dalykus. Organizuojama trumpalaikė grupė.

Grupės dydis – 10-12 žmonių. Užsiėmimų pradžia – liepos 20 d. (trečiadienis) 8:30 val. Užsiėmimų trukmė – 1,5 val. Iš viso planuojami trys užsiėmimai:

  • „Išgirsti save ir aplinką”. (07 20) Šio užsiėmimo metu susipažinsime, kas yra dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness), mokysimės sąmoningai būti “čia ir dabar” akimirkoje, pastebėti mus supančią aplinką bei įsisąmoninti, kas vyksta mūsų pačių kūne.
  • „Pajausti savo kūną“. (07 27) Šio užsiėmimo metu sieksime sąmoningai stebėti savo kūną bei jo pojūčius, išbandysime sąmoningo valgymo praktiką. Šiam užsiėmimui kviečiu turėti įprastai jūsų vartojamą vieną džiovintą vaisių (arba vaisiaus gabalėlį).
  • „Sąmoningai patirti save kasdienybėje ir gyvenimo tėkmėje”. (08 03) Užsiėmimo metu mokysimės iš naujo pažvelgti į tai, kas mes iš tiesų esame, į savo patrauklias ir nepatrauklias savybes bei pabūti su klausimu, kas mums iš tikrųjų gyvenime yra svarbu.

    Grupė vyks nuotoliniu būdu SKYPE programoje. Grupės nariams bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Grupę ves psichologė Milda Anužytė.

    Jeigu susidomėjote, registruotis galima, paspaudus žemiau esančią nuorodą:

    https://forms.gle/XFhniXRwHXeBcYzX8