Naujienos

Kviečiame dalyvauti nemokamuose Mindfulness užsiėmimuose

2022 05 05


Jei tau 18-29 metai, kviečiame į nuotolinius  ryto Mindfulness (dėmesingo sąmoningumo ugdymo) susitikimus, kurių metu mokysimės pajausti savo kūno būsenas, mintis, emocijas, stabtelti, prisiliesti ir įsivardinti tai, kas mums gyvenime svarbu ir vertinga. Mindfulness užsiėmimų metu mokysimės priimti ir malonius, ir nemalonius psichikoje ir gyvenime esančius dalykus.

Grupės dydis – 10-12 žmonių. Užsiėmimų pradžia – gegužės 25 d. (trečiadienis) 8:30 val. Užsiėmimų trukmė – 1,5 val. Iš viso planuojami keturi užsiėmimai:

  • “Išgirsti save ir aplinką”. (05 25) Šio užsiėmimo metu susipažinsime, kas yra dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness), mokysimės sąmoningai būti “čia ir dabar” akimirkoje, pastebėti mus supančią aplinką bei įsisąmoninti, kas vyksta mūsų pačių kūne.
  • „Pajausti savo kūną“. (06 01) Šio užsiėmimo metu sieksime sąmoningai stebėti savo kūną bei jo pojūčius, išbandysime sąmoningo valgymo praktiką. Šiam užsiėmimui kviečiu turėti įprastai jūsų vartojamą vieną džiovintą vaisių (arba vaisiaus gabalėlį). 
  • “Išbūti nerimą”. (06 08) Šio užsiėmimo metu aptarsime, kaip dėmesingas įsisąmoninimas gali padėti išbūti su patiriamu nerimu, mokysimės stebėti ir priimti mums kylančias nerimastingas mintis. Kartu ieškosime, kaip dėmesingas įsisąmoninimas gali padėti išbūti kintančiose gyvenimo aplinkybėse bei mokysimės suvokti, kad mes esame daugiau nei aplinkybės, kurios mus supa.
  • “Išbūti liūdesį”. (06 15) Užsiėmime aiškinsimės, kaip dėmesingo įsisąmoninimo praktika gali padėti išbūti su patiriamu liūdesio jausmu, bei kokia gali būti gebėjimo priimti savo liūdesį nauda. Praktinių užsiėmimų metu per patyrimą mokysimės išbūti su nemaloniais įvykiais gyvenime bei praktikuosime, kaip išbūti su sunkiomis emocijomis sudėtingais gyvenimo laikotarpiais.
  • “Sąmoningai patirti save kasdienybėje ir gyvenimo tėkmėje”. (06 29) Užsiėmimo metu mokysimės iš naujo pažvelgti į tai, kas mes iš tiesų esame, į savo patrauklias ir nepatrauklias savybes bei pabūti su klausimu, kas mums iš tikrųjų gyvenime yra svarbu.

Grupė vyks nuotoliniu būdu SKYPE programoje. Grupės nariams bus atsiųsta prisijungimo nuoroda. Grupę ves psichologė Milda Anužytė.

Jeigu susidomėjote, registruotis galima, paspaudus žemiau esančią nuorodą:

https://forms.gle/J34RXEHRpn3Dudcv9