Naujienos

Kviečiame dalyvauti nemokamuose grupiniuose užsiėmimuose „PSICHOLOGINIŲ ĮGŪDŽIŲ LAVINIMAS"

2023 09 27


Kviečiame dalyvauti nemokamuose grupiniuose užsiėmimuose - Psichologinių įgūdžių lavinimas. Šios grupės metu lavinsite - dėmesingumo įgūdžius, įtampos valdymo įgūdžius, emocijų valdymo įgūdžius bei bendravimo įgūdžius.

Grupė paremta Dialektinės elgesio terapijos principais.

Grupė vyks trečiadieniais 13:30 -15:00 val. Antakalnio poliklinikos patalpose (Antakalnio g. 59), Psichikos sveikatos centre (A307 kabinete).

Grupę ves medicinos psichologė Evelina Koržovaitė. 

Registracija čia - https://forms.gle/JHLvikxNsWybX32s5

Grupės dalyvių skaičius: iki 10 dalyvių 

Užsiėmimų datos ir detalesni aprašymai: 

2023.10.11 Šio susitikimo metu sužinosite daugiau apie Dėmesingumo (angl. Mindfulness) įgūdžius – Kas tai yra? Kuo jie mums naudingi? Kaip jie gali būti lavinami ir pritaikomi kasdienybėje? 

2023.10.18 Šio užsiėmimo metu apžvelgsime įtampos valdymo įgūdžių įvairovę, kiekvienas turės galimybę susidaryti savo įtampos valdymo įgūdžių sąrašą. Pamėginsime suprasti kada įtampos valdymo įgūdžiai tikrai reikalingi, o kada gali tapti žalingi. 

2023.10.25 Šiame susitikime kalbėsime apie emocijų valdymą. Aptarsime kaip kyla emocijos, kuo jos mums svarbios (net ir tokios nemalonios kaip pyktis, kaltė ar gėda) bei kaip jas valdyti.  Aptarsime keletą dažniau sunkumų žmonėms keliančių emocijų – pyktis, kaltė, gėda. Sužinosite ką reiškia elgtis priešingai bei elgtis efektyviai. 

2023.11.08 Šio susitikimo metu kalbėsime apie bendravimo įgūdžius bei bus pristatomos konkrečios metodikos galinčios padėti  sudėtingesnėse bendravimo situacijose – kaip išsakyti tai ko norime, kaip atsisakyti (ypač su artimais žmonėmis), kaip laikytis savo vertybių. 

Labai svarbu: Dalyviai turi dalyvauti VISUOSE grupės užsiėmimuose. Informacija užsiėmimų metų labai susijusi ir palaipsniui užsiėmimuose gauta informacija papildo viena kitą, todėl neturint kokios nors dalies žinių gali būti sudėtinga suprasti visumą. 

Projektas finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis, vykdant projektą “Psichologinės pagalbos prieinamumo didinimas žmonėms, turintiems suicidinių minčių ar ketinantiems nusižudyti, mėginusiems nusižudyti asmenims, nerimą, depresiją patitriantiems asmenims, siekiant sumažinti savižudybės riziką"