Naujienos

Keičiasi įvažiavimas į Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelę

2024 05 22


Automobilių stovėjimo aikštelėje prie Antakalnio poliklinikos, Antakalnio g. 59, numatomi eismo organizavimo pokyčiai, aktualūs tiek gydymo įstaigos lankytojams, tiek ir mikrorajono gyventojams, praneša JUDU. 

Nuo gegužės 28 d., įvažiuoti ir išvažiuoti iš Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelės bus galima tik vienu keliu. Naikinamas įvažiavimas iš Žolyno g., esantis prie Antakalnio–Žolyno gatvių sankryžos.

Iki šiol, norintys įvažiuoti į stovėjimo aikštelę, tačiau, dėl laisvų vietų trūkumo, netelpantys vairuotojai sudarydavo spūstis Žolyno gatvėje ir sutrikdydavo eismą iki pat sankryžos su Antakalnio gatve.

Po pertvarkymo keisis automobilių stovėjimo vietų skaičius – bus panaikinta viena neįgaliųjų vieta ir atsiras 2 papildomos bendro naudojimo parkavimo vietos. Šiuo metu stovėjimo aikštelėje prie Antakalnio poliklinikos yra 39 parkavimo vietos, iš jų 8 neįgaliųjų.

Vykstant naujo įvažiavimo įrengimo darbams – bus ribojimas eismas

Pasiruošimo darbai pradedami antradienį, gegužės 21 d. Automobiliams bus draudžiama sustoti ir stovėti naujame įvažiavime-išvažiavime palei Antakalnio poliklinikos pastatą.

Eismo organizavimo pakeitimo darbai aikštelėje prasidės gegužės 27 dieną – bus montuojami užkardai ties įvažiavimu į poliklinikos stovėjimo aikštelę, o eismas vyks per įvažiavimą, artimesnį Antakalnio-Žolyno gatvių sankryžai. Darbų metu aikštelėje bus galima naudotis visomis parkavimo vietomis.

Nuo gegužės 28 dienos dabartinis įvažiavimas į Antakalnio poliklinikos automobilių stovėjimo aikštelę – uždaromas. Įvažiuoti ir išvažiuoti iš stovėjimo aikštelės bus galima tik vienu keliu abejomis kryptimis palei poliklinikos pastatą.