Naujienos

„Kas slepiasi už pykčio? Nemokami teoriniai - praktiniai pykčio pažinimo užsiėmimai

2022 08 31


Antakalnio Jaunimo sveikatos centro komanda kviečia į nemokamus grupinius teorinius - praktinius pykčio pažinimo užsiėmimus „Kas slepiasi už pykčio?"
 
Grupės dalyvių skaičius: 4-10 asmenų, t.y., kad būtų pradėta teikti paslauga, turėtų būti užsiregistravę ne mažiau nei 4 asmenys ir ne daugiau nei 10.
PASTABA: Svarbu, kad grupę sudarytų kuo mažiau pažįstamų asmenų.

Grupės dalyvių amžius: 16-29 m.

Užsiėmimų laikas: ketvirtadieniais 15:00-16:30 val. Pirmas susitikimas įvyks 2022 m.rugsėjo 8 d.

Susitikimų vieta: gyvi užsiėmimai vyks Antakalnio poliklinikoje, A311 kab.

Užsiėmimus ves: medicinos psichologė Ūla Bendikaitė.

Plačiau apie užsiėmimus
Užsiėmimai skirti pažinti ir geriau suprasti savo bei aplinkinių pyktį: kokia jo prasmė, iš kur jis kyla, kaip atrodo, ką su juo daryti. Kiekvieno užsiėmimo metu teorinė medžiaga bus derinama su praktinėmis užduotimis. Grupės dalyviai dienos temą nagrinės 3 lygmenimis: teoriniu, praktiniu-teoriniu ir praktiniu-gyvenimišku. Kiekvieno užsiėmimo pradžioje susipažinsime su dienos tema per psichologės pateiktą informaciją. Po to atliksime skirtingas užduotis, kurių metu susiesime teorinę medžiagą su savo asmenine patirtimi. Kiekvieno užsiėmimo pabaigoje skirsime laiko refleksijai apie tai, kaip pavyko atlikti užduotis, kokie įspūdžiai, įžvalgos kilo jų metu. Po kiekvienos grupės dalyviai gaus dalomąją medžiagą bei namų darbus, kviečiančius aptartą medžiagą savaitės eigoje pritaikyti savo gyvenime.
Kiekvienas naujas užsiėmimas (išskyrus pirmą susitikimą) bus pradedamas nuo namų užduočių apžvalgos, po to tęsiamas pristatant naują temą.


Užsiėmimų temos:
1 užsiėmimas (rugsėjo 8 d.). Kam reikalingas pyktis?
2 užsiėmimas (rugsėjo 15 d.). Pyktis aplinkiniams: atviras vs užslėptas
3 užsiėmimas (rugsėjo 22 d.). Pyktis sau: mano santykis su vidiniu kritiku
4 užsiėmimas (rugsėjo 29 d.). Pyktis konfliktų metu: galimos sprendimo strategijos


Registracijos forma: https://forms.gle/rt7BdnTedN7QE6W96
Konsultacijos finansuojamos iš Vilniaus miesto savivaldybės programos „Sveikata ir sveikatingumas“ priemonės „Sveikos gyvensenos politikos formavimas. Sveikatos apsaugos, užkrečiamų ir neinfekcinių ligų profilaktikos ir kontrolės, priklausomybės ligų ir psichikos sveikatos prevencijos programų įgyvendinimas“ 2022 metų asignavimų.