Naujienos

Diskusija: Kaip tinkamai priimti ir bendrauti su karo pabėgėliais?

2022 04 25


Su karo pabėgėliais iš Ukrainos šiandien susiduria bene kiekvienas – kas priėmė šeimas gyventi kartu savo namuose, kas suteikė laikinąją apgyvendinimo vietą savo sodyboje ar nenaudojamame būste, o kam tenka bendrauti darbe, mokykloje ar savanoriškoje veikloje. Dažnam kyla klausimų: „Kaip tinkamai bendrauti su ką tik iš karo zonos pabėgusiu asmeniu? Kaip užjausti, ko paklausti, o apie ką geriau net nekalbėti?“.

Balandžio 26 dieną, antradienį, 18 val. Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia pasiklausyti viešos nuotolinės diskusijos „Kaip tinkamai priimti ir kalbėtis su karo pabėgėliais?“, kurioje ir planuojama atsakyti į daugeliui šiandien ypač rūpimų klausimų.

Diskusijoje bus kalbama apie pirmosios psichologinės pagalbos principus, aptarta, kaip atpažinti psichikos sveikatos sunkumus, kaip tinkamai kalbėtis su juos patiriančiu asmeniu, kur nukreipti ieškoti profesionalios pagalbos bei kaip tinkamai pasirūpinti savimi ir kitais. 

Kviečiame dalyvauti. Daugiau informacijos rasite čia - https://www.vilniussveikiau.lt/diskusija-kaip-tinkamai-priimti-ir-bendrauti-su-karo-pabegeliais/