Naujienos

Antakalnio poliklinikoje toliau diegiamos inovacijos: pristato eilių valdymo mobiliąją programėlę

2024 07 03


Vilniuje esanti viena didžiausių Lietuvoje viešoji sveikatos priežiūros įstaiga Antakalnio poliklinika, pacientams pristato naują eilių valdymo priemonę – mobiliąją programėlę. Ja naudotis savo išmaniajame telefone galima jau dabar. Įstaigos administracija tikisi, kad tai bus dar vienas svarbus žingsnis į priekį, siekiant tobulinti pacientų aptarnavimą ir puoselėti jų gerąją patirtį vizitų pas gydytojus metu.

Antakalnio poliklinikos pacientai iki šiol apie savo atvykimą gydytojui pranešdavo naudodamiesi terminalu, esančiu laukiamajame. Šia paslauga bus galima naudotis ir toliau, tačiau nuo šiol pacientams suteikiama papildoma galimybė – pranešti apie savo atvykimą naudojantis mobiliąja programėle. „Tai leis ir toliau gerinti pacientų aptarnavimo kokybę bei suteikti daugiau pasirinkimo galimybių, kaip patogiai pranešti apie savo atvykimą į polikliniką”, – komentuoja Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas.

Antakalnio poliklinikos pacientai mobiliąją programėlę „Antakpol” nemokamai „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėse gali atsisiųsti jau dabar, o iškart ja pradėti naudotis bus galima atvykus į įstaigą prieš vizitą pas gydytoją.

Nuo šiol pacientai, atvykę į polikliniką, galės pranešti apie savo atvykimą ir gauti eilės numerį tiesiog išmaniajame telefone esančioje mobiliojoje programėlėje. Tai alternatyva terminalams poliklinikos laukiamajame, siekiant greitai ir patogiai gauti eilės numerį. Ši naujovė leis pacientams taupyti laiką ir patogiau naudotis Antakalnio poliklinikos paslaugomis”, – tvirtina E. Navickas.

Antakalnio poliklinika taip pat pasirūpino, kad programėlė būtų pritaikyta ir žmonėms su regos negalia. „Tai užtikrina lengvesnį ir patogesnį orientavimąsi poliklinikoje, leidžiant visiems mūsų pacientams naudotis moderniomis technologijomis”, – sakė įstaigos vadovas ir pridūrė, kad Antakalnio poliklinikos administracija nuolat siekia gerinti pacientų aptarnavimą ir patirtį vizitų pas gydytojus metu.

„Ši eilių valdymo mobilioji programėlė yra tik pradžia. Ateityje planuojame plėsti programėlės funkcionalumą, kad ji apimtų dar daugiau paslaugų ir galimybių. Tai turėtų tapti efektyvia priemone analizuojant pacientų laukimo laikus siekiant optimizuoti paslaugų teikimą ir dar labiau pagerinti pacientų patirtį”, – komentavo poliklinikos direktorius E. Navickas.

Vilniuje, Antakalnio g. 59 adresu esančioje poliklinikoje jau seniai paslaugos neteikiamos „gyva“ eile ir nebeklausiama, kas eilėje paskutinis. Naujoji mobilioji programėlė yra dar vienas žingsnis link modernios ir patogios sveikatos priežiūros paslaugų teikimo.