Naujienos

Antakalnio poliklinikoje greitai ir patogiai atliekami COVID-19 testai

2021 10 14


Antakalnio poliklinika primena, jog augant susirgimų skaičiui bei griežtėjant ribojimams, svarbiausia yra rūpintis savo ir aplinkinių sveikata. Norint išsitirti dėl galimai organizme esančio SARS-CoV-2 viruso, tą padaryti galima saugiai, patogiai ir greitai.

Poliklinikoje atliekami PGR tyrimai bei COVID-19 antikūnų testai, kuriems registruotis jau  ir internetu.

Išaugęs COVID-19 sergančiųjų skaičius bei nuo šios savaitės griežtėjantys pandeminiai ribojimai skatina papildomai atsigręžti į savo bei artimųjų žmonių sveikatą. Antakalnio poliklinikoje saugiai ir greitai atliekami pagrindiniai su COVID-19 susiję tyrimai, kurių rezultatai pacientams pateikiami per 24 valandas.

Pajutus koronaviruso infekcijos simptomus – karščiavimą, kosulį, apsunkintą ir skausmingą kvėpavimą, uoslės ir skonio pojūčių netekimą, viduriavimą – rekomenduojamas PGR tyrimas iš nosiaryklės, leidžiantis nustatyti ar žmogus šiuo metu serga COVID-19 virusu. Šis testas taip pat reikalingas norint gauti galimybių pasą, kuris, esant neigiamam rezultatui, galios 48 valandas. 

Poliklinikoje taip pat atliekami COVID-19 antikūnų testai, parodantys, ar pacientas jau persirgo infekcija. Antikūnų tyrimas rekomenduojamas turėjusiems PGR metodu diagnozuotą COVID-19 virusą, taip pat, kontaktavus su sergančiu asmeniu bei pasireiškus neaiškios kilmės karščiavimui. 

Pacientai tyrimui gali registruotis telefonu 85 2409790 (Covid - 19 tyrimų linija) arba internetu https://registracija.antakpol.lt/pirmas.htm. PGR testo kaina – 42,28 Eur (yra galimybė testo rezultatą gauti per 1 - 2 valandas. Tokio testo kaina - 74,68 Eur), antikūnų ištyrimo kaina – 12,85 Eur.

Plačiau apie atliekamus COVID - 19 tyrimus skaitykite čia - /go.php/COVID-19%20tyrimai634