Naujienos

Antakalnio poliklinika sustiprino kardiologų ir oftalmologų gretas, ragina nedelsti ir atvykti pasitikrinti

2021 01 14


Antakalnio poliklinikos Terapijos ir Chirurgijos skyriuose nuo 2020  metų  rudens darbą pradėjo keturi nauji oftalmologai bei trys gydytojai kardiologai.

Anot įstaigos vadovo, šių skyrių stiprinimas buvo numatytas įstaigos plėtros planuose, o naujų medikų prisijungimas prie poliklinikos kolektyvo pagerino paslaugų prieinamumą pacientams. Poliklinikos gydytojai pacientus aptarnauja įprasta tvarka, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų. 

Administracijos teigimu, prie Antakalnio poliklinikos kolektyvo prisijungia tiek jauni, ką tik rezidentūros studijas baigę, specialistai, tiek ir ilgametę darbo praktiką turintys gydytojai iš kitų įstaigų.  

„Šią polikliniką pasirinkau dėl to, kad ši įstaiga suteikia geras darbo ir tobulėjimo galimybes oftalmologijos srityje. Šioje įstaigoje ne tik konsultuojame, bet ir operuojame – atliekame įvairias operacijas, avastino leidimo į stiklakūnį procedūras“, – teigia šiemet Antakalnio poliklinikos kolektyvą papildžiusi gydytoja oftalmologė Akvilė Skurkaitė.

Anot dirbti pradėjusios gydytojos, Antakalnio poliklinika gali pasiūlyti konkurencingą darbo užmokestį bei geras darbo sąlygas, derinamą ir pritaikomą darbo grafiką.  

„Naujai prisijungę darbuotojai atsineša savo patirtį, siūlo kaip tobulinti procesus. Tad pirmaisiais darbo mėnesiais tarpusavio komunikacija yra kertinė, juk ne tik atiduodame, bet ir gauname daug puikių naujų minčių“, – teigia Antakalnio poliklinikos Terapijos skyriaus vedėja A. Voinič, kurios skyriuje šiemet pradėjo dirbti net 3 nauji kardiologai, gydytojas neurologas bei gydytojas gastroenterologas.  

Pagal Vilniaus teritorinės ligonių kasos skelbiamus duomenis Antakalnio poliklinikoje gydytojo vidutinis darbo užmokestis vieno etato darbo krūviui siekia 3543 Eur. ir yra vienas didžiausių šalyje.  

Ragina pacientus nedelsti ir kreiptis į gydytojus 

Antakalnio poliklinikos direktorius Evaldas Navickas teigia, kad pagrindinis tikslas šiomis dienomis – užtikrinti sklandų paslaugų teikimą ir gerą prieinamumą pacientams net ir šalyje esant karantinui.  

Anot jo, poliklinikoje pradėjus dirbti naujiems specialistams pagerėjo paslaugų prieinamumas  pacientams. Visgi stebima tendencija, kad pacientai nesikreipia į polikliniką dėl įvestų karantino ribojimų. „Stebime tendenciją, kad pacientai bijo atvykti į polikliniką, todėl delsia ir nesikreipia į gydytojus specialistus. Noriu pabrėžti, kad dirbame įprastu grafiku, priimame pacientus ir teikiame jiems pagalbą. Poliklinikoje laikomės visų saugumo reikalavimų, atskiriame pacientų srautus“, – teigia E. Navickas. 

Antakalnio poliklinikoje šiuo metu iš viso dirba 666 darbuotojai, iš jų 235 gydytojai. Poliklinikoje veikia 14 skyrių. Poliklinikos paslaugas pasirinkę daugiau nei 100 tūkstančių pacientų.