Naujienos

Antakalnio poliklinika plečiasi – atidarytas naujas korpusas

2021 12 09


Antakalnio poliklinikoje baigti plėtros darbai. Šiandien oficialiai atidaromas beveik 2,5 tūkst. kvadratinių metrų priestatas, kuris leis plėsti teikiamų paslaugų spektrą, priimti daugiau gydytojų specialistų, stiprinti dienos chirurgijos paslaugas ir greičiau bei kokybiškiau aptarnauti pacientus.

„Antakalnio poliklinikoje pacientams užtikriname itin platų paslaugų spektrą – čia teikiamos ne tik šeimos gydytojų paslaugos, bet ir antrinio lygio gydytojų specialistų konsultacijos, teikiamos dienos chirurgijos ir dienos stacionaro paslaugos. Savo veiklą nuolat stiprina ir įstaigoje veikianti tyrimų laboratorija, kur atliekami įvairiausi tyrimai, tarp jų ir COVID-19 ligai nustatyti. Be to, pirminėje sveikatos priežiūros grandyje esame išsaugoję vaikų ligų gydytojus, todėl mūsų poliklinikoje prisirašiusiųjų vaikų skaičius – didžiausias mieste“, – sako poliklinikos vadovas Evaldas Navickas. 

Jis pabrėžia, kad Antakalnio poliklinika apskritai yra viena sparčiausiai augančių Vilniaus miesto gydymo įstaigų. Šiuo metu čia aptarnaujami 104 tūkst. pacientų, tačiau šis skaičius kasmet pasipildo vidutiniškai po 2,5 tūkst. naujai prisirašiusiųjų.

„Vertindami vilniečių pasitikėjimą mūsų gydytojais, tuo pačiu turime užtikrinti, kad paslaugos ir toliau bus teikiamos laiku ir kokybiškai. Šiandien atidaromame priestate veiks papildomi 57 gydytojų specialistų kabinetai, 4 operacinės, 1 pooperacinė palata, 2 kineziterapijos salės bei įrengti poilsio kambariai poliklinikos personalui“, – sako E. Navickas.

Antakalnio poliklinikos vadovo teigimu, poliklinika taip pat nuolatos diegia išmaniąsias technologijas, kurios padeda valdyti srautus ir taip užtikrina geriausią įmanoma paslaugų prieinamumą pacientams bei jų saugumą COVID-19 pandemijos metu.

Projektas finansuotas Vilniaus miesto savivaldybės, kurį yra įstaigos steigėja, ir Antakalnio poliklinikos lėšomis.

Naujasis priestatas sujungtas su poliklinikos A korpusu. Jo pirmajame ir antrame aukštuose jau veikia Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius. Trečiajame - Psichikos sveikatos centras, veikia Namų slaugos tarnyba bei dirba dalis Terapijos skyriaus gydytojų specialistų, taip pat vyksta pacientų pacientų skiepijimas nuo COVID – 19. Paskutiniame ketvirtajame aukšte įsikūrę Chirurgijos skyriaus gydytojai specialistai bei keturios modernios operacinės su visa reikiama įranga.