Naujienos

Antakalnio poliklinika išlieka sparčiausiai auganti viešoji gydymo įstaiga Vilniuje

2021 02 23


Antakalnio poliklinika praėjusiais metais ir toliau augo labiausiai tarp visų Vilniaus viešųjų gydymo įstaigų.

Pagal naujų prisirašiusių pacientų skaičių – prie poliklinikos per metus prisijungė daugiau nei 2,5 tūkst. pacientų. Iš viso šiuo metu Antakalnio poliklinika rūpinasi daugiau nei 100 tūkst. vilniečių.

Antakalnio poliklinika užtikrina itin platų paslaugų spektrą – čia teikiamos ne tik šeimos gydytojų paslaugos, bet ir antrinio lygio gydytojų specialistų konsultacijos, veikia laboratorija, kur atliekami įvairiausi tyrimai. Tarp jų ir COVID-19 ligai nustatyti.

Taip pat pastaraisiais metais buvo priimti sprendimai pacientų patogumui užtikrinti – investuota 220 971 eurų į srautų valdymo sistemą, kas leidžia maksimaliai išvengti eilių pas gydytojus, o taip pat ir didina poliklinikos lankytojų saugumą pandemijos metu.

„Nors aptarnaujame daugiau nei 101 275 pacientus, šiuo metu pacientų registravimo ir eilių valdymo sistema leidžia suteikti savalaikes paslaugas mūsų lankytojams, tuo pačiu užtikrinant ir minimalią jų kontakto galimybę, kas itin svarbu šiuo laikotarpiu“, - sako įstaigos vadovas Evaldas Navickas.

Direktoriaus teigimu, vilniečių pasirinkimą lemia ir tai, kad Antakalnio poliklinika yra išsaugojusi pediatro instituciją – čia dirba vaikų gydytojai ir dėl to poliklinika yra ypač populiari jaunų šeimų tarpe. „Pagal prisirašiusius pacientus Vilniaus mieste turime daugiausiai vaikų. Stengiamės prisitaikyti prie mažųjų pacientų poreikių – poliklinikoje veikia ankstyvosios vaikų raidos korekcijos padalinys, vaikų baseinas, mankštos mažiesiems“, - akcentuoja E. Navickas.

Antakalnio poliklinikoje praėjusiais metais atnaujinti trys šeimos gydytojų skyriai, renovuotos ir darbui pritaikytos patalpos. Atnaujintos odontologų darbo vietos.

2020 m. Antakalnio poliklinikoje pacientams suteikta 825 216 paslaugų. Poliklinikoje dirba 258 gydytojai bei 334 slaugytojai ir kiti pacientams paslaugas teikiantys specialistai.