Naujienos

Antakalnio poliklinika ir toliau išlieka sparčiausiai auganti viešoji gydymo įstaiga Vilniuje

2022 01 25


Antakalnio poliklinika, nepaisant susijungusių kitų poliklinikų, praėjusiais metais ir toliau augo labiausiai tarp visų Vilniaus viešųjų gydymo įstaigų pagal naujai prisirašiusių pacientų skaičių. Per 2021 metus prie Antakalnio poliklinikos prisijungė dar 3433 vilniečių. Iš viso šiuo metu Antakalnio poliklinika aptarnauja daugiau nei 104 000 pacientų.

„Vilniečių pasirinkimą lemia mūsų gydytojų užtikrinamas itin platus paslaugų spektras. Antakalnio poliklinikoje pacientams prieinamos ir šeimos gydytojų paslaugos, ir antrinio lygio gydytojų specialistų konsultacijos, teikiamos dienos chirurgijos paslaugos, taip pat čia galima atlikti platų spektrą laboratorinių tyrimų, tarp jų ir COVID-19 ligai nustatyti. Be to, pas mus dirba vaikų ligų gydytojai, todėl prisirašiusiųjų vaikų skaičius yra didžiausias mieste ir toliau auga“, – Antakalnio poliklinikos vadovas Evaldas Navickas. 

Įstaigos direktorius pažymi, kad pernai buvo atidarytas papildomas korpusas, kuris leido išplėsti teikiamų paslaugų spektrą, priimti daugiau gydytojų specialistų, stiprinti dienos chirurgijos paslaugas ir greičiau bei kokybiškiau aptarnauti pacientus. Naujajame korpuse veikia papildomi 57 gydytojų specialistų kabinetai, 4 operacinės, 1 pooperacinė palata, papildomos 2 kineziterapijos salės bei yra įrengti poilsio kambariai poliklinikos personalui.

„Labai vertiname vilniečių pasitikėjimą mūsų gydymo įstaiga, dėl to nuolatos pagal galimybes ir prisidedant  įstaigos steigėjui Vilniaus miesto savivaldybei investuojame ir dedame pastangas, kad paslaugų kokybė ir jų prieinamumas gerėtų. Poliklinikoje veikia viena pažangiausių šalyje pacientų srautų valdymo sistema, o šiemet jau spėjome išplėsti laboratorijos paslaugas ir perkelti ją į pacientams patogesnę ir labiau prieinamą vietą. Sprendimai, palengvinantys paslaugų pasiekiamumą, tuo pačiu padeda valdyti  ir COVID-19 pandemiją, nes žmonėms paprasčiausiai nereikia laukti eilėse vienas šalia kito. Taip pat dažnai sulaukiame klausimų dėl automobilių stovėjimo aikštelės, džiaugiamės, kad Vilniaus miesto savivaldybė ruošiasi spręsti šią problemą ir ateityje prie gydymo įstaigos įrengti daugiaaukštę stovėjimo aikštelę tiek pacientams, tiek ir įstaigos darbuotojams“, – aiškina E. Navickas.

2021 m. Antakalnio poliklinikoje pacientams suteikta daugiau nei 1,3 milijono paslaugų, atlikta daugiau nei 900 tūkst. laboratorinių tyrimų. Poliklinikoje dirba 780 darbuotojų, 2021 m. prie komandos prisijungė net 179 darbuotojai. Per metu Antakalnio poliklinikos laboratorijoje atliekama daugiau nei 900 tūkst. įvairiausių laboratorinių tyrimų.