Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

MANKŠTA BASEINE – MALONUMAS IR NAUDA

Besilaukiančias moteris ir vaikučius kviečiame į Antakalnio poliklinikos baseiną.


Nėščiųjų mankštą rekomenduojame pradėti daryti nuo 16 nėštumo savaitės, jei nėra būklių, kurių metu mankštintis negalima. Mankšta yra puiki priemonė motinos nugaros skausmų profilaktikai, raumenų tonuso palaikymui, užsiėmimų metu išmokstama atpalaiduoti raumenis. Pratimų dėka didėja bendras moters darbingumas, gerėja miegas, mankšta nėščiosioms skatina teigiamas emocijas, stiprina raumenų jėgą, didina klubų sąnarių amplitudę ir dubens paslankumą, stiprina širdies bei kraujagyslių, kvėpavimo, jutimų sistemas, lavina laikyseną. Buvimas vandenyje atpalaiduoja, pašalina nuovargį. Fizinis aktyvumas gerai veikia ne tik mamą, bet ir nešiojamą vaisių: vaisius gauna daugiau deguonies, gerėja jo medžiagų apykaita, formuojasi teisinga vaisiaus padėtis gimdoje. 

Maudynės stiprina kūdikio ar vaikučio raumenis, todėl mažyliai greičiau auga ir vystosi. Besimankštinantys kūdikiai anksčiau pradeda sėdėti, stovėti, vaikščioti, būna aktyvesni už savo neplaukiojančius bendraamžius. Vanduo gerai veikia ir mažylio emocijas: plaukiodamas jis patiria daug džiaugsmo. Paplaukiojęs vaikas būna ramesnis, geriau miega, pagerėja jo apetitas. Taip pat vanduo grūdina mažylio organizmą.

Vyresniems vaikams plaukiojimas ir mankšta koreguoja ydingą laikyseną, atstato organizmą po įvairių traumų, stiprina imunitetą, atpalaiduoja bei suteikia žvalumo aktyviai veiklai.

Užsiėmimus veda kineziterapeutės Džiuginta ir Ona.

Norinčias mankštintis prašome atvykti į fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūrą (A148 kab.),  būtina turėti ginekologo arba šeimos gydytojo raštišką patvirtinimą, kad nėra priešparodymų lankyti užsiėmimus.     

(Daugiau informacijos - telefonu (8 5)  248 7947)

 

PROCEDŪRA

LAIKAS

KAINA

Nėščiųjų mankšta baseine užsakant 5 procedūras

Kiekvieną dieną

9.00 val. ir 14.15 val.

55 Eur (5 kartai)

Kineziterapija kūdikiams gėlame vandenyje

(individualus užsiėmimas, vaikui iki 4 mėn.)

Kiekvieną dieną
pagal individualų grafiką

 20 Eur

Kineziterapija vaikams baseine (grupė)

Kiekvieną dieną

pagal individualų grafiką
10 Eur

Kineziterapija vaikams baseine (grupė) užsakant 5 procedūras

Kiekvieną dieną

pagal individualų grafiką

45 Eur (5 kartai)

 

 


Spausdinimo versija