Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

Specialioji mankšta nėščiosioms ir atstatomoji mankšta po gimdymo

Mankštą veda patyrusi kineziterapeutė Monika Lizdenė.

Kineziterapeutė Monika sako, jog nėštumo metu fizinis aktyvumas yra labai svarbus. Fiziškai aktyviai nėščiajai yra lengviau  prisitaikyti prie pakitusios laikysenos, svorio priaugimo, raumenų tonuso kitimo, nuotaikų svyravimų.

 Nėščiųjų kineziterapijos užsiėmimai  salėje iki 4 žmonių rekomenduojami pradėti nuo 16 nėštumo savaitės. Prieš pradedant lankytis šiose užsiėmimuose būtinai reikia turėti ginekologo ar šeimos gydytojo pažymą, kuri patvirtintų, kad nėra kontraindikacijų fiziniai veiklai. 

Šio užsiėmimo metu būsimoms mamytėms bus pritaikyti saugūs ir tikslingi pratimai, kurie stiprins nugaros pilvo raumenis. Taip pat stiprinsime pečių juostą, įtrauksime dubens dugno  pratimus. Taip mažinsime galimybę patirti nugaros skausmus, o svarbiausia ruošimės gimdymui ir po gimdyviniam atsigavimui. 

Šio užsiėmimo  metu įtraukiami ir kvėpavimo pratimai. Jų dėka organizmas yra geriau aprūpinamas deguonimi dėl tos priežasties geriau vystosi vaisius. 

Registracija: pas  fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją (registruotis A148 kab. arba Tel. nr. 85 219 3860, 852487947). Šis užsiėmimas vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais: laikas 12:50. Užsiėmimo trukmė 40 minučių.
Spausdinimo versija