Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

REKLAMUOTOJŲ VIZITAI

Informuojame, kad nuo 2019-02-01 keičiasi „Vaistinių preparatų ir medicinos priemonių reklamuotojų vizitų organizavimo tvarka“ VšĮ Antakalnio poliklinikoje. Kompanijos, kurios nori dalyvauti farmacininkų dienose, turi užpildyti vaistinių prepartų ir medicinos priemonių reklamuotojų registracijos formą. Užpildžius formą su Jumis susisieksime per 5 darbo dienas ir paskirsime lankymosi dieną. Viena kompanija įstaigos organizuojamame renginyje galės dalyvauti 1 kartą per mėnesį.

SVARBU. Iki kiekvieno renginio likus ne mažiau kaip 2 dienoms jūs privalote užpildyti informacijos pateikimo apie reklamuojamus vaistinius prepartus formą. Joje nurodykite vaistinius preparatus, kurie bus pristatomi susitikimo VšĮ Antakalnio poliklinikoje metu. Nenurodžius šios informacijos VšĮ Antakalnio poliklinika pasilieka teisę neleisti Jums dalyvauti atstovų dienose. 


 

Informuojame, jog dėl poliklinikoje vykdomų remonto darbų, atstovų susitikimai su gydytojais nuo 2019 m. birželio mėnesio nevyks. Kai susitikimai bus atnaujinti, kompanijų atstovai bus informuoti elektroniniu paštu. Priminame, kad lankytis gydytojų kabinetuose farmacijos kompanijų atstovams draudžiama.


 

VAISTINIŲ PREPARATŲ IR MEDICINOS PRIEMONIŲ REKLAMUOTOJŲ VIZITŲ ORGANIZAVIMO TVARKAVAISTINIŲ PREPARATŲ IR MEDICINOS PRIEMONIŲ REKLAMUOTOJŲ REGISTRACIJAINFORMACIJOS PATEIKIMAS APIE REKLAMUOJAMUS VAISTINIUS PREPARATUS

 

 

 

 

 

 

 

 
KONTAKTINIS ASMUO
Ugnė Bazienė
 Sekretorė
Tel. nr. 8 5 2196332,
El. paštas: ugne.baziene@antakpol.lt


Spausdinimo versija