Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu ...
...

 

gegužės08d.
2020-05-08  Nuo gegužės 11 d. etapais atnaujinamas paslaugų teikimas

Nuo gegužės 11 d. pacientams Antakalnio poliklinikoje etapais pradedamos atnaujinti planinės sveikatos priežiūros paslaugos.


Teikiant paslaugas prioritetu išlieka nuotolinės gydytojų konsultacijos, tačiau jei dėl paslaugos specifikos nuotolinė paslauga negali būti suteikta, tada gydytojas kviečia pacientą atvykti.

Pacientai registratūroje telefonu registruojami nuotolinei šeimos gydytojo konsultacijai. Šeimos gydytojas susisiekia su pacientu telefonu ir įvertina būtinybę atvykti. Taip pat šeimos gydytojas ar slaugytojas registruoja pacientą gydytojo specialisto konsultacijoms. Pacientai patys registruotis gydytojo specialisto konsultacijai negali.

Antakalnio poliklinikos atstovai susisieks su pacientais, kurių vizitai buvo atšaukti dėl karantino ir užregistruos juos artimiausiam galimam laikui. Būkite kantrūs ir laukite skambučio (jei Jūs vizitą atšaukėte pats, tokiu atveju turite susisiekti su Antakalnio poliklinikos registratūra).

Odontologijos skyrius paslaugas atnaujins nuo gegužės 18 d., skyriaus atstovais susisieks su pacientais, kurių vizitas buvo atšauktas dėl karantino ir pakvies Jus atvykti. Būkite kantrūs ir laukite skambučio.

LABAI SVARBU. Į polikliniką būsite įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki Jums paskirto vizito laiko. Atvykus į polikliniką bus matuojama Jūsų kūno temperatūra ir tikrinami registracijos duomenys. Atvykstant privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti apsauginę kaukę.

 

ĮĖJIMAI Į POLIKLINIKĄ.

Į Moterų konsultacijos skyrių pacientės eina per išorinį įėjimą iš Antakalnio g. pusės, esantį virš Eurovaistinės. Į šį skyrių pacientės priimamos po vieną be lydinčių asmenų.

Į Psichikos sveikatos centrą ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrių pacientai gali įeiti tik iš Žolyno g. pusės, prie darželio „Ponas Karlsonas“.

Į Darbo medicinos centrą įėjimas iš Antakalnio poliklinikos kiemo pusės.

Visi kiti pacientai naudojasi bendru įėjimu iš Antakalnio g. pusės.

Atvykus į polikliniką prašome atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais.

 

REGISTRACIJA.

Registracija vyksta tik telefonu. Laikinai pacientų registracija internetu sustabdyta.

Atgal Spausdinti