Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

NORINTIEMS GYDYTIS ANTAKALNIO POLIKLINIKOJE

 

Kodėl verta pasirinkti mus?
 • Greitai ir vienoje vietoje atliekami išsamūs tyrimai
 • Teikiamos iš PSDF biudžeto apmokamos ir mokamos paslaugos
 • Modernūs informaciniai technologiniai sprendimai
 • Profesionalumas ir dėmesingumas  pacientui
 • Mus pasirinko daugiau kaip 95 000 gyventojų
 • 95% mūsų apklaustų pacientų Antakalnio polikliniką rekomenduoja savo draugams

 

Jei norite gydytis Antakalnio poliklinikoje , kreipkitės į poliklinikos registratūrą arba registruokitės internetu 

Prašymą gydytis Antakalnio poliklinikoje galite užpildyti internetu arba poliklinikos registratūroje (kreipiantis į registratūrą taip pat prašome pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (su nuotrauka ir asmens kodu), vaikams – gimimo liudijimą.

Jeigu ketinate keisti polikliniką nepraėjus pusei metų nuo registracijos joje, pagal galiojančią tvarką, imamas 2,9 € mokestis, jeigu keičiate gydymo įstaigą praėjus pusei metų,- mokestis 0,29 €.

Svarbu: jei pageidaujate gydytis pas šeimos gydytoją, kurio apylinkė jau visiškai užpildyta, Jums nepavyks prisiregistruoti ir reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai galite pasitarti su registratore.

Apie užsieniečių aptarnavimą Antakalnio poliklinikoje skaitykite čia: https://drive.google.com/open?id=1DwgJkGB270lyAqyKpsL3PwQep9Yxc1zL 

 

Norintiems pakeisti savo šeimos gydytoją

Jei norite gydytis Antakalnio poliklinikoje pas kitą gydytoją, kreipkitės į poliklinikos registratūrą.

Registratūroje reikės užpildyti specialios formos prašymą gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos gydytoją (forma Nr. 025-025-2/a).

Svarbu: šeimos gydytojo, kurį pasirinkote, apylinkė gali būti jau visiškai užpildyta, todėl Jums nepavyks ten prisiregistruoti. Reikės rinktis kitą gydytoją. Apie tai pasitarkite su registratore.

 

Naujagimių tėveliams

Kviečiame naujagimių tėvelius registruoti savo vaikučius pas Antakalnio poliklinikos vaikų arba šeimos gydytojus. Net jei Jūs gyvenate ne poliklinikos aptarnaujamoje teritorijoje, Jūs taip pat galite būti Antakalnio poliklinikos pacientu.

Gimus vaikui paskambinkite į polikliniką registratūros tel.. 2342515. Naujagimį per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro aplankys namuose slaugytoja (2010 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. V-586 patvirtinta nauja Vaikų sveikatos tikrinimo tvarka):

 • slaugytoja apžiūrės naujagimį,
 • patars Jums  naujagimio priežiūros, mitybos ir higienos klausimais,
 • informuos apie prisiregistravimo prie Antakalnio poliklinikos tvarką,
 • užves asmens sveikatos istoriją, skiepų pasą;
 • užregistruos naujagimį vizitui pas gydytoją per artimiausias 3 darbo dienas.

Kita vaikučio apžiūra (per 3 darbo dienas nuo slaugytojos apsilankymo) bus atliekama Antakalnio poliklinikoje: Jūsų vaikučio gydytoja įvertins jo sveikatos būklę, apylinkės slaugytoja – priežiūros kokybę, informuos Jus apie skiepų kalendorių ir tolesnių apsilankymų laiką ir tvarką;

 • pirmą kartą važiuodami pas gydytoją paimkite dvi vienkartines palutes.

 Į polikliniką pristatykite vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, užpildykite prašymą gydytis Antakalnio poliklinikoje, taip pat poliklinikoje paimkite kompensuojamų vaistų pasą (prašome tai atlikti iki vaikui sukaks 1 mėn.)

 

                                     Tegul Jūsų mažylis auga sveikas ir laimingas!

 

 Abiturientams ir  baigiamųjų kursų studentams  

Moksleiviai ir nuolatinių (dieninių) skyrių studentai, baigę mokslus, privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) valstybės lėšomis yra apdrausti iki rugpjūčio 31 d. imtinai. Jei nepradėsite studijuoti (netęsite studijų)  ar neįsidarbinsite, rugsėjo mėnesį neužmirškite mokėti PSD įmokas savarankiškai.

 Apdraustuoju laikomas asmuo, už kurį mokamos arba kuris moka įstatymu nustatyto dydžio PSD įmokas. Vilniaus TLK primena, kad draustumą PSD galima pasitikrinti internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt,  skyrelyje „Pasitikrinkite savo draustumą privalomuoju sveikatos draudimu“ https://dpsdr.vlk.lt/PublicSearch.aspx.

 Jeigu kyla klausimų, į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais: 8 700 88888, (8 5)  212 0000,  rašykite el. p. vitlk@vlk.lt, info@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje www.vilniaustlk.lt

18-mečiams

Sulaukę 18 metų Jūs liekate prirašyti Antakalnio poliklinikoje pas tą patį šeimos gydytoją arba automatiškai priregistruojami prie šeimos gydytojo (jei iki šiol lankėtės pas vaikų ligų gydytoją). Papildomai kreiptis į polikliniką sulaukus 18 metų nereikia. 

Jei Jūsų apylinkės gydytojas pasikeis, jus informuosime elektoriniu laišku.

Jeigu ateityje pageidausite gydytis pas kitą šeimos gydytoją, tai galėsite padaryti užpildę prašymą poliklinikos registratūroje.

 

 

 

 


Spausdinimo versija