Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

spalio03d.
2019-10-03  KVIEČIAME Į SAVĘS PAŽINIMO GRUPĘ JAUNIMUI

Jeigu Tau 16-22 metų ir sieki geriau suprasti savo jausmus, pasirinkimus bei įsitikinimus asmeniniame gyvenime bei santykyje su kitais, tuomet kviečiame Tave į savęs pažinimo grupę jaunimui, kurioje, atlikdami įdomias ir interaktyvias praktines užduotis, leisimės į kelionę gilesnio savęs pažinimo link.


Grupės dydis 10-12 žmonių. Grupės susitikimai vyks kiekvieną trečiadienį nuo 16:00 val. iki 17:30  val. Antakalnio poliklinikoje 219 kabinete. Iš viso planuojami penki susitikimai skirtingomis temomis.

Jeigu susidomėjai, kviečiame registruotis į grupę, paspaudus šią nuorodą:

http://www.manoapklausa.lt/apklausa/1129576617/ 

Užsiėmimų planas ir datos

  • Emocijų vaivorykštė – kai šviečia saulė ir lyja lietus. Emocijų atpažinimo užsiėmimas. (2019-10-16)

Šio užsiėmimo klausimas – „kaip jautiesi?“. Neretai į šį klausimą atsakome:  „gerai“, „blogai“ arba ,,normaliai“, tačiau už  kiekvieno iš šių atsakymų slypi kur kas daugiau. Emocijos – tarsi spalvos, kurios nudažo mūsų asmenybę – kiekvienas atspalvis turi savo prasmę ir ypatybes. Šio užsiėmimo metu mokysimės emocinio sąmoningumo – atpažinti ir įvardinti kaip jaučiamės, kartu praplėsime savo emocijų žodyną.

  • Nebijoti būti savimi: pasitikėjimas savuoju „aš“ (2019-10-23)

Tam, kad gerai jaustumės asmeniniame gyvenime bei bendraudami su kitais, svarbu palaikyti sveiką savivertę. Apie tai, kaip pajausti savo vertę, kaip netapti priklausomam nuo kitų vertinimų ir kaip nesiekti būti santykyje „tobulu“ pakalbėsime užsiėmime apie pasitikėjimą savimi.

  • Surasti savąją kelionės kryptį: kas man iš tikrųjų svarbu gyvenime? (2019-10-30)

„Kai nežinai, į kurią pusę plaukti, joks vėjas nėra tau palankus“,- teigė žymus romėnų filosofas. Tad šiame užsiėmime bandysime suprasti, kokius save matome dabar bei kaip save įsivaizduojame ateityje. Atlikdami užduotis kartu ieškosime savųjų gyvenimo tikslų, sieksime pažinti savo motyvaciją šių tikslų siekti bei mėginsime įsivardinti, kas mums gali padėti judėti užsibrėžtos gyvenimo krypties link.

  • Savųjų ribų paieškos: kaip „nepaskęsti“ santykiuose su kitais?  (2019-11-06)

Kone kasdien mums tenka susidurti su įvairiais aplinkinių patarimais, vertinimais. Kartu tenka laviruoti tarp poreikio skirti laiko sau bei pareigų pagelbėti kitiems jų gyvenimo reikaluose. Tam, kad gyvenime „nepamestume“ savo tapatumo, labai svarbu gebėti santykiuose išlaikyti ribas – būti santykyje su kitu, tačiau ir neprarasti savęs. Ribas svarbu išlaikyti santykiuose ir su tėvais, ir su draugais, ir su mylimu žmogumi. Apie tai, kokios yra kiekvieno mūsų asmeninės ribos, kaip jas nustatyti santykyje, ką daryti, jei mano nusistatytos ribos ką nors nuliūdina ar įskaudina bei apie tai, ar ribos yra savanaudiškas dalykas pakalbėsime užsiėmime apie ribas. 

  • „Vienas lauke – ne karys“. Savęs pažinimas komandiniame darbe. (2019-11-13)

Šiuolaikinėje visuomenėje neišvengiamai esame priklausomi vieni nuo kitų – pradedant pirmąją ugdymosi įstaiga, baigiant darbu. Neretai esame didesnės grupės komandos dalis, kurioje siekiame bendro tikslo ir ieškome bendro kompromiso. Tačiau kartu visi esame labai individualūs ir skirtingi. Šio užsiėmimo metu tyrinėsime savo vaidmenį grupėje ir sieksime pažinti naudingiausias savo savybes, dalyvaujant komandiniame darbe.

Atgal Spausdinti