Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

Fototerapija
Fototerapija

Saulės spindulių gydomąsias savybes pastebėjo dar senovės egiptiečiai, garbinę saulės dievą Ra, nuo kurio ir kilo spinduliavimo pavadinimas- radiacija.

Fototerapija- efektyvus odos ligų gydymas sintetiniais ultravioletinių spindulių šaltiniais.
Procedūrų atlikimui naudojama JAV gaminama ir visame pasaulyje plačiai naudojama "Daavlin" įranga – siaurabangių UVB 311 nm spindulių kabina arba priedai lokaliai terapijai. 
Saugumu ir puikiu veiksmingumu pasižyminti siaurabangių UVB terapija yra taikoma žvynelinei, vitiligo, atopinio dermatito ir kitų odos ligų gydymui. Taip pat taikoma lokali terapija plaštakų pėdų egzemai, lokaliems židiniams.
Kadangi įranga yra valdoma kompiuteriu, gydymas parenkamas individualiai ir ypatingai tiksliai, atsižvelgiant į individualų odos tipą, odos pažeidimą (jo pobūdį, bėrimo intensyvumą, išplitimą ir pan.): individualiai parenkama gydymo trukmė, eiga, ultravioletinių lempų intensyvumas, suminė skirtų spindulių dozė ir pan., taip pat yra kaupiama paciento duomenų bazė. Tai taip pat leidžia išvengti fototoksinių reakcijų ir kancerogeninio poveikio.

Rekomenduojamas procedūrų kursas iki 30 kartų. 
Vienos procedūros kaina –5,20 Eur.
Gydant pasiekiama ilgesnė nei pusės metų remisija.

Paslaugas atliekame visiems, nepriklausomai nuo prisiregistravimo prie asmens sveikatos priežiūros įstaigos. Gydytojo siuntimas nereikalingas.

Prašome registruotis pas  gydytoją dermatologą poliklinikos registratūroje telefonu 234 2515 arba internetu www.antakpol.lt.
.

Spausdinimo versija