Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

Dirbtinio akies lęšiuko implantacija
Dirbtinio akies lęšiuko implantacija

1992 m. įrengus operacinę, Antakalnio poliklinika pirmoji Lietuvoje sergantiems katarakta pradėjo atlikti ambulatorines akių operacijas – dirbtinio lęšiuko implantaciją.

Katarakta – lęšiuko sudrumstėjimas, kuris dažniausiai pasireiškia vyresnio amžiaus žmonėms ir gali pabloginti matymą iki visiško apakimo. Vienintelis efektyvus regėjimo atkūrimo būdas yra operacija. Kataraktos operacijos metu sudrumstėjęs lęšiukas pašalinamas per mažą pjūvį, naudojant ultragarsą, o į jo vietą įdedamas naujas dirbtinis lęšiukas.

Lęšiuko implantacijos operacija yra neskausminga, trunka 15 - 50 minučių, jos metu taikoma vietinė nejautra. Pacientai po operacijos ir stebėjimo tą pačią dieną išleidžiami į namus, regėjimas grįžta po vienos ar kelių dienų.

Operacijas poliklinikoje atlieka patyrę gydytojai oftalmologai. Operacijai naudojamas naujausios kartos ultragarso aparatas „Infiniti".

Kiekvienais metais atliekame daugiau nei 1000 operacijų.

Dėl operacijos registruokitės gydytojo oftalmologo konsultacijai (reikalingas šeimos gydytojo siuntimas).

Apdraustam pacientui atliekama nemokama operacija, taip pat pacientas gali pasirinkti nemokamą kokybišką minkštą (sulankstomą) intraokulinį akių lęšiuką: ligonių kasos apmoka už operaciją, į kurios kainą įskaičiuota akių lęšiuko kaina (44,02 eurų).


Spausdinimo versija