Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu ...
...

 

lapkričio06d.
2020-11-06  Antakalnio poliklinikos darbas karantino metu

Nuo 2020-11-07 visoje šalyje įvedamas visuotinis karantinas. Svarbu žinoti, kad šio karantino metu sveikatos priežiūros paslaugos bus mažiau ribojamos, nei pirmojo karantino metu.


 

Įstaigos teikdamos paslaugas turės užtikrinti pacientų srautų valdymą.

Kaip karantino metu dirbs Antakalnio poliklinika?

Šeimos ir vaikų ligų gydytojai

Dalis šeimos gydytojų dirbs nuotoliniu būdu. Gydytojai dirba rotacijos principu - vieną savaitę poliklinikoje, kitą savaitę nuotoliniu būdu. 

Gydytojai nuotoliniu būdu įvertins besikreipiančių pacientų sveikatos būklę ir esant poreikiui nurodys jiems atvykti į įstaigą išplėstiniam ištyrimui.

Visi pacientai, kuriems pasireiškė peršalimo simptomai aptarnaujami nuotoliniu būdu, o įvertinus jų būklę ir esant poreikiui atlikti tyrimus jie bus nukreipiami į įstaigoje veikiančius karščiuojančių pacientų apžiūros kabinetus.

Gydytojai specialistai

Moterų konsultacijos skyriaus, Terapijos skyriaus, Chirurgijos skyriaus, Laboratorijos, Odontologijos skyriaus bei Radiologijos ir endoskopijų skyriaus gydytojai paslaugas teiks poliklinikoje. Pakartotiniai pacientų apsilankymai (tyrimų įvertinimui ir pan.) esant galimybei bus organizuojami nuotoliniu būdu. Apie tai pirminio apsilankymo metu Jus informuos gydantis gydytojas arba slaugytojas.

Psichikos sveikatos centre prioritetas teikiamas nuotolinėms gydytojų konsultacijoms. Gydytojų pirminės konsultacijos teikiamos poliklinikoje tik esant būtinybei. Pakartotinės konsultacijos nuotoliniu būdu nebent gydytojas konsultacijos metu priims kitokį sprendimą.

Taip pat primename, kad nuo 2020-11-03 Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius dėl antstato statybos darbų stabdo savo veiklą. Iki 2020-11-13 pacientams bus suteiktos visos planuotos gydomosios procedūros. Tikimasi, jog skyrius savo veiklą atnaujins 2021 m. sausio mėn.

 

LABAI SVARBU. Prašome į polikliniką atvykti likus ne daugiau kaip 20 min. iki Jums paskirto vizito laiko. Atvykus į polikliniką bus matuojama Jūsų kūno temperatūra. Atvykstant privalote turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir dėvėti apsauginę kaukę.

JEI KARŠČIUOJATE AR JAUČIATE KITUS VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ LIGOS SIMPTOMUS Į POLIKLINIKĄ NEVYKITE

Susisiekite su Antakalnio poliklinikos registratūra 85 234 2515.

Būsite užregistruotas nuotolinei šeimos gydytojo konsultacijai, kuris po pokalbio su jumis spręs apie būtinybę atvykti į polikliniką. 

 

ĮĖJIMAI Į POLIKLINIKĄ

Į karščiuojančių pacientų priėmimą įeinama per įėjimą iš dešinės Antakalnio poliklinikos pusės (žiūrint iš Antakalnio g. pusės). Sekite nuorodas ant pastato sienos.

Į Psichikos sveikatos centrą įėjimas virš Eurovaistinės per evakuacinio įėjimo duris.

Visi kiti pacientai naudojasi bendru įėjimu iš Antakalnio g. pusės.

Atvykus į polikliniką prašome atidžiai sekti nuorodas ir vadovautis darbuotojų nurodymais

 

 

Atgal Spausdinti