Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu .
.

 

Naujienos
liepos27d.
2021-07-27

Pacientai, norintys sužinoti ar serga COVID – 19 ar atlikti profilaktinį testą prieš kelionę, gali tai atlikti Antakalnio poliklinikoje greitai ir patogiai. Mokami COVID – 19 testai atliekami Antakalnio poliklinikos laboratorijoje, o rezultatai pateikiami per 24 valandas. Nuo šiol pacientai tyrimui gali registruotis ir internetu.

Plačiau
liepos22d.
2021-07-22

Prasidėjus šiltajam sezonui, keliaujant į gamtą, turistinį žygį būtina nepamiršti vieno iš svarbesnių kelionės elementų – pirmosios pagalbos dėžutės. „Atkreipiu dėmesį, kad tinkamai suteikus pirmąją pagalbą sveikimo procesas yra daug greitesnis, todėl labai svarbu apgalvoti ką įsidėsite į kelionę“, – teigia šeimos gydytoja Gintarė Nemuraitė.

Plačiau
liepos19d.
2021-07-19

Galbūt ir jums bent kartą kilo klausimas – kodėl kai kurie žmonės, atrodo, skanesni uodams, o kiti – paliekami ramybėje? Antakalnio poliklinikos šeimos gydytoja Lina Simanaitienė papasakojo, kad taip vyksta ne be reikalo ir pataria, kaip apsisaugoti.

Plačiau
liepos14d.
2021-07-14

Kiekvieną ketvirtadienį visuose vakcinacijos centruose Lietuvoje gyventojai kviečiami skiepytis be išankstinės registracijos. Pasirinkti bus galima bet kurią vakcinacijos centre esančią vakciną. 

Plačiau
liepos12d.
2021-07-12

Vasara puikus laikas atrasti naujas sporto šakas, o taip pat prisiminti ir turinčias gilias tradicijas. Juk daugelio iš mūsų pirmoji transporto priemonė buvo dviratis.

Plačiau
liepos09d.
2021-07-09

Gyventojai, persirgę COVID-19 liga, kuri buvo patvirtinta PGR tyrimu, nuo šiol bus vakcinuojami viena „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“ vakcinos doze. Moksliniai tyrimai parodė, kad organizmui jau susidūrus su koronavirusu vienos šių vakcinų dozės pakanka susiformuoti imunitetui.

Plačiau