Su Jumis sveikam gyvenimui Registracija internetu Reikia daktaro?
Registruokitės čia

Naujienos
birželio29d.
2016-06-29

Ką reikia žinoti apie kūdikio ar mažo vaiko pirmą kartą baseine kineziterapeutės teiraujasi jauna mama. (Žurnalo "Tavo vaikas" interviu ir fotoreportažas).

Plačiau
birželio27d.
2016-06-27

Vos pasirodžius saulei, dažnai užmirštame medikų perspėjimus ir prarandame saiką spinduliams. Tačiau, nors pastaruoju metu dažniau kalbama apie tai, kuo saulė pavojinga, nereikėtų užmiršti, kad saulė yra ir naudinga.

Plačiau
birželio23d.
2016-06-23


Nuo šiandien mažuosius pacientus vaikų skyriuje pasitinka nuotaikingų spalvų pliūpsnis. Čia pristatytas Dailės akademijos docento Šarūno Šlektavičiaus vadovaujamos studentės Kristės Hincaitės bakalauro darbas  „Vaikų skyriaus laukiamojo baldai“.

Plačiau
birželio22d.
2016-06-22


Birželio 22 d. sveikatos, socialinio ir švietimo sektorių atstovai, politikai ir jaunimo organizacijos dalyvavo apskrito stalo diskusijoje „Kokių sveikatos priežiūros paslaugų reikia jaunimui?“. Renginyje buvo pristatyta Lietuvoje unikali internetinės psichologinės savipagalbos programa „Kelias iš depresijos ir nerimo geros savijautos link“, paremta kognityvinės elgesio terapijos principais, ir projektas, įgyvendinantis jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį Vilniaus miesto savivaldybėje. Renginys vyko Antakalnio poliklinikos projekto koordinaciniame centre. 

Plačiau