Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

sausio04d.
2018-01-04  Poliklinikos Jaunimo sveikatos centro kvietimas

Kviečiame 18-29 m. jaunimą praleisti žiemos vakarus drauge jaukiuose ir nemokamuose* biblioterapijos ir rašymo terapijos seminaruose!


Įprasta, kad pasakos skaitomos vaikams, tačiau ar žinojote, kad jos gali būti ne mažiau naudingos ir įdomios suaugusiems? Kiekvienoje pasakoje glūdi iš kartos į kartą perduodama išmintis – jos tarsi veidrodis atspindi mūsų vidinį pasaulį ir gali padėti rasti kelią iš sudėtingų gyvenimiškų situacijų. 

Vakarų su pasaka metu, pasitelkdami biblioterapijos ir terapinio rašymo metodus, drauge skaitysime įvairias pasakas ar išgalvotas istorijas bei kursime savąsias. Grupėje tyrinėsime savo jausmus ir mintis, geriau pažinsime save ir kitus. Kurdami ir dalindamiesi savo istorijomis geriau įsisąmoninsime ir perdirbsime savo išgyvenimus, patirtis, atradimus. 

Seminarus ves klinikinė psichologė Monika Linartienė, taikanti biblioterapijos ir rašymo terapijos metodus savo praktikoje.

Vietų skaičius ribotas. Visus susidomėjusius kviečiame registruotis: bit.ly/2AN54Tq

KADA? Seminarai vyks pirmadieniais 18:00-19:30. Į kiekvieną jų reikia registruotis.

  • Gruodžio 11 d. – „Apie skubėjimą“. Šio vakaro metu lėtai kalbėsimės apie skubėjimą ir ieškosime, kaip kiekvienam laimingai keliauti savo tempu. 
  • Gruodžio 18 d. – „Apie buvimą savimi“. Vakaras bus skirtas kalbėtis apie buvimą savimi, nenuvertinant šiandieninio (-ės) savęs bei to, ką turime. Mokysimės mažiau save lyginti su kitais – tai padės geriau suprasti, ko išties norime. 
  • Sausio 8 d. – „Apie drąsą ir baimę“. Metų pradžią pasitiksime kalbėdamiesi apie pasiryžimą siekti savo svajonių ir tikslų.
  • Sausio 15 d. – „Apie savęs vertinimą“. Kalbėsimės apie savo vertės pajautimą, savivertės formavimąsi, lyginimąsi su kitais (registruotis galima nuo sausio 9 d.).
  • Sausio 22 d. –  „Apie darbą ir poilsį“. Kalbėsimės apie darbštumą, persidirbimą, rūpinimąsi kitais savo sąskaita (registruotis galima nuo sausio 16 d.).


KUR? Vilniaus miesto Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59). 

*Seminarai finansuojami Vilniaus miesto savivaldybės ir Antakalnio poliklinikos iniciatyva, įgyvendinant projektą „Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų modelio diegimas Vilniaus miesto savivaldybėje“.Atgal Spausdinti