Su Jumis sveikam gyvenimui Paslaugos internetu Reikia gydytojo?
Registruokitės čia

rugpjūčio14d.
2017-08-14  Kineziterapijos paslaugos Antakalnio poliklinikoje

VšĮ Antakalnio poliklinikos Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre teikiamos kineziterapijos paslaugos, taikant naujausius ir moderniausius kineziterapijos bei fizioterapijos metodus.


Kas yra kineziterapija? Kineziterapija (graikų kalboje „kinesis“ – judesys, „therapeia“– gydymas) – tai gydymas judesiu ir viena svarbiausių reabilitacijos priemonių. Tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę.

Kineziterapijos tikslas – gydyti ligas, šalinti įsisenėjusius sveikatos sutrikimus bei gerinti sveikatą. Kineziterapijos metodas turi daugialypį poveikį:

Padeda atkurti prarastą ar suprastėjusią judėjimo funkciją;

Mažina skausmą, fizinius apribojimus ir negalią;

Gerina bendrą fizinę būklę ir sveikatą, padeda palaikyti gerą savijautą.

Kineziterapija – tai ilgesnį laiko tarpą trunkantis gydymas, kuomet užsiėmimai vyksta periodiškai ir sistemingai – gydytojo paskirtais gydymo kursais, o kurso metu palaipsniui didinamas užsiėmimų krūvis, pratimų pakartojimų skaičius, jų sudėtingumas bei intensyvumas.

Geriausi rezultatai pasiekiami tuomet, kai gydymas pritaikomas individualiems paciento poreikiams. Prieš skiriant procedūras yra įvertinamas ligos pobūdis, adaptacinės organizmo galimybės, paciento amžius. Sėkmingam rezultatui labai didelę įtaką turi sąmoningas ligonio dalyvavimas užsiėmimuose, jo bendradarbiavimas su specialistais.

Antakalnio poliklinikoje dirba aukštos kvalifikacijos kineziterapeutai, organizuojami individualūs užsiėmimai, taip pat grupėse. Norintieji gauti kineziterapijos paslaugas, turi registruotis pas gydytoją reabilitologą ir turėti šeimos gydytojo arba specialisto siuntimą, kuris įvertinęs sveikatos būklę paskirs reikiamą gydymą. Į gydytoją reabilitologą galima kreiptis ir be siuntimo, tačiau tokiu atveju už paslaugas reikės susimokėti.

Kreipkitės esant:

Bendrai įtampai, silpnumui, nuovargiui, miego sutrikimui, viršsvoriui;

Judamojo – atramos aparato (stuburo, kaulų, sąnarių, raumenų, raiščių ir kt.) pažeidimams - stuburo  degeneraciniams pakitimams, osteochondrozei, stuburo tarpslankstelinių diskų išvaržai, radikulitui;

Sąnarių ligoms - sąnarių uždegimui, po sąnarių operacijų (įskaitant endoprotezavimą);

Netaisyklingai kūno laikysenai, plokščiapėdystei;

Vaikų naktiniam šlapimo nelaikymui, padidėjus raumenų tonusui;

Nervų sistemos ligoms, kvėpavimo ligoms, virškinimo sistemos ligoms, alerginėms ligoms;

Norint sustiprinti sveikatą.

 

 

Atgal Spausdinti